Mistrovství světa v jízdě na veslařském trenažéru proběhne opět virtuálně

2.12.2021

📷 Ondřej Kroutil/ ME 2020 Praha📷 Ondřej Kroutil/ ME 2020 Praha
📷 Ondřej Kroutil/ ME 2020 Praha

Mistrovství světa v jízdě na veslařském trenažéru 2022 mění vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v Německu podruhé svůj formát. Původně se měl celý šampionát uskutečnit 25.-26. února 2022 v Hamburku. Vzhledem k situaci s nemocí COVID-19 jej pořadatelé poupravili na hybridní soutěž, kdy si závodníci mohli vybrat, zda budou závodit přímo na místě, nebo virtuálně z celého světa. Zhoršující se epidemiologická situace v Německu však přiměla organizační výbor uspořádat halové MS jen virtuálně. 

Kvalifikační proces pro virtuální účastníky zůstává nezměněn. Přesný popis najdete v kvalifikačním průvodci pro virtuální účast.

Závodníci, kteří se již přihlásili a chtěli vyrazit přímo do Hamburku, mají dvě možnosti. Převést svoji přihlášku do virtuálního závodu. V tom případě se ale musí zapojit do kvalifikace. Komu nevyhovuje závod na dálku, může svoji účast zrušit. Zaplacené startovné bude kompletně vráceno. Již přihlášení veslaři by měli poslat své rozhodnutí do 2. února 2022 na email .

Seznam závodů zařazených do virtuálního Mistrovství světa v jízdě na veslařském trenažéru 2022 najdete zde. Na stejném místě je možné se do 2. února 2022 do kvalifikace přihlásit.

Český veslařský svaz (ČVS) > Českovesluje > Halové veslování > MEZINÁRODNÍ ZÁVODY VE VESLOVÁNÍ NA TRENAŽÉRU > Mistrovství světa v jízdě na veslařském trenažéru proběhne opět virtuálně

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352