Mladí veslaři budou v Třeboni hájit vítěznou sérii v závodech olympijských nadějí

19.8.2021

📷 Zdeněk Šišma📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma
Olympic Hopes Regatta 20219, VelenceOlympic Hopes Regatta 20219, Velence
Olympic Hopes Regatta 20219, Velence
Soubor:
olympic_hopes_pozvanka,_2021.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
465kB

Vrchol sezóny mají před sebou veslaři kategorie dorostu. Zítra je na rybníku Svět čekají závody olympijských nadějí. Olympic Hopes Regatta 2021 byla vzhledem ke covidové situaci o 3 měsíce odložena a přesunuta z Brna do Třeboně. Po roční pauze tak mezi sebou opět změří síly výběry zemí střední Evropy. Proti českým reprezentantům nastoupí závodníci ze Slovenska, Rakouska, Polska a Maďarska. Česko jako pořádající země má možnost nasadit do každé disciplíny dvě posádky, což se také s výjimkou skifu dorostenců stane. Na jihu Čech nás bude reprezentovat 25 posádek v 13 závodech. Naposledy se Olympic Hopes Regatta jela v roce 2019 na maďarském jezeře Velence. Tehdejší český tým dominoval a vybojoval všechny tři poháry. V celkovém hodnocení národů zvítězil popáté za sebou a vládl také v samostatných kategorií dorostenců a dorostenek.

Album ze slavnostního zahájeni je ve fotogalerii ČVS

Jako první se na hladině rybníku Svět objeví zítra v 9:30 párové čtyřky dorostenek. Celý program uzavře v 13:30 souboj osmiveslic dorostenců. Startovní listiny a program najdete zde.    

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Mladí veslaři budou v Třeboni hájit vítěznou sérii v závodech olympijských nadějí

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne          

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352