MS v halovém veslování v Praze, upřesnění systému a podmínek přihlašování členů ČVS

3.1.2024

Mistrovství světa v halovém veslování se blíží, do začátku prvního závodu zbývá 50 dní. Blíží se i termín (15. ledna), do kterého se můžou závodníci přihlašovat za standardních podmínek, a proto přibývají vaše doplňující dotazy. Na základě těchto dotazů upřesňujeme podmínky přihlašování ČLENŮ ČVS.

Mistrovství světa v halovém veslování, kterého součástí bude i mistrovství Evropy a České republiky proběhne 23. – 24. února v Praze v hale O2 universum.

Pro všechny, zahraniční i české závodníky, platí, že se musí registrovat přes portál World Rowing: https://worldrowing.entries.regatta-systems.com/wrich/2024 Registrace bude úspěšná po vyplnění všech vyžadovaných informací a zaplacení startovného ve výši 35 Euro/slide resp. 100 Euro/štafeta.
Jiná varianta přihlášení není možná.

Všichni přihlášení ČLENOVÉ ČVS budou tedy automaticky zařazeni do všech tří mistrovství (MS, ME a MČR). Startem se rozumí absolvování jednoho závodu, jehož výsledek bude veden ve všech třech žebříčcích.

Protože je součástí MS také MČR a pro umožnění co nevyšší české účasti na šampionátu, schválilo předsednictvo ČVS kompenzaci VŠEM přihlášeným ČLENŮM ČVS.

Startovné pro členy ČVS je 300 Kč. 35 Euro je cca 850 Kč, kompenzace ze strany ČVS tedy bude cca 550 Kč. V případě přihlašování štafety se bude postupovat stejným způsobem, startovné pro členy ČVS je 800 Kč/štafeta, tedy 200 Kč/slide.

Kompenzace startovného proběhne, prostřednictvím jednotlivých klubů, v červnu 2024.

Upozorňujeme, že ČVS bude část startovného kompenzovat pouze přihlášeným v řádném termínu, tedy do 15.1. 2024. Přihlášeným v režimu „late entry“ (do 29.1.) s vyšším startovným (50 Euro/slide) nebude startovné kompenzováno.

V případě dalších dotazů, na specifika pro členy ČVS, se obracejte na:
David Kyncl, předseda organizačního výboru,
Lucie Makovičková, event manažerka, 

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > MS v halovém veslování v Praze, upřesnění systému a podmínek přihlašování členů ČVS

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352