Na MS M.Knapková stříbrná, O.Synek bronzový a čtyřka čtvrtá

4.9.2005

04.09. - 07:05    Dvě medaile vybojovali veslaři na MS v japonském Gifu. Mirka Knapková získala stříbro ve skifu žen, když jedinou přemožitelkou jí byla E.Karsten z Běloruska. Ondřej Synek vítěz letošního ročníku Světového poháru, získal bronz ve skifu mužů, když jej ve finále porazili vítěz závodu M.Drysdale z Nového Zélandu a druhý O.Tufte z Norska. Čtvrté místo vybojovala čtyřka párová mužů D.Jirka, J.Hanák, V.Chalupa, M.Doleček, když prvá tři místa obsadily posádky POL, SLO, EST. Čtvrté místo vybojoval i J.Hellebrand ve skifu zdravotně postižených. Čtyřka bez kormidelníka K.Neffe, J.Schindler, J.Makovička, P.Vitásek obsadila 8.místo, když jí ve finíle B porazila posádka ITA. Shodně 11.místo vybojovaly posádky dvojky bez mužů J.Ventruba, T.Karas a dvojskif mužů lehké váhy J. a O.Vetešníkovi. Více z výsledků na www.worldrowing.com

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Na MS M.Knapková stříbrná, O.Synek bronzový a čtyřka čtvrtá