Veslařské aktuality

3.6.2004 Kvalifikační regata na OH 2004

Informace o rozlosování a časovém pořadu si můžete přečíst v příloze. celý článek

2.6.2004 Dukla se zalekla Avokáda

a stáhla přihlášeného O.Synka ze závodu skifařů a doplnila jím osmiveslici. Jak řekl na dnešní tiskové konferenci vedoucí trenér Dukly Praha F.Koudela "Rusové budou zřejmě silní a s tím se nežertuje". Diváci si tak na dlouho očekávaný souboj Chalupa-Synek budou muset počkat zřejmě až do roku 2005. celý článek

1.6.2004 Fotografie z Mnichova,

které vyfotil T.Kacovský si můžete prohlédnout v rubrice fotogalerie. celý článek

31.5.2004 Skifařka i skifař ČR ve žlutém.

Na závodech SP v Mnichově zvítězil V.Chalupa, M.Knapková byla druhá a oba dva v posledním kole SP pojedou ve žlutém tílku vedoucího jezdce. Čtyřka párová mužů byla třetí a velké překvapení čtyřka bez mužů byla čtvrtá, když porazila ve finále posádku GBR s veslovodem M.Pinsentem. Čtvrtý byl také dvojskif O.Synek,M.Doleček. celý článek

28.5.2004 Rozlosování Primátorek 2004

V příloze si můžete přečíst rozlosování, časový pořad, postupové klíče včetně handicapů pro start veteránů celý článek

25.5.2004 Výsledky MRJ Brno 2004

20.5.2004 Poslední funkční testy olympioniků

před kvalifikační regatou na OH a samotnými OH se uskutečnily 18.5. celý článek

19.5.2004 Fotografie z Poznaně,

které na závodech Světového poháru 2004 v Poznani vyfotil D.Macháček si můžete prohlédnout v rubrice "fotogalerie". celý článek

18.5.2004 V Brně o nominaci na Středoevropský pohár

Nejlepší závodníci na Brněnské mezinárodní regatě v kategoriï "Dorostu" budou nominováni za ČR na novou soutěž pro tuto kategorii "Středoevropský pohár". Tato soutěž je náhradou za závody olympijských nadějí států CEFTA a koná se 12.-13.6.2004 v maďarském Velence. Další podrobnosti si můžete přečíst v příloze. celý článek

17.5.2004 XXXIII.mezinárodní regata juniorů v Brně

se uskuteční 22.-23.5.2004 v Brně. Tato regata je největší mezinárodní veslařskou akcí v ČR. Po postupném zániku mezinárodních veslařských regat v Praze, Třeboni a Račicích pořádá oddíl LS Brno jako jediný v ČR již 33 ročník této mezinárodní akce, která patří v kategorii juniorů k největším v Evropě. Letošního ročníku se zúčastní kromě veslařů z ČR i reprezentační týmy z Maďarska, Rakouska, Slovenska, Švýcarska, Chorvatska, Slovinska, Rumunska, Německa a z republiky Srbsko a Černá hora. Rozlosování a zápis z losování naleznete v příloze. celý článek