O víkendu se úspěšně závodilo na Vltavě. Smíchovská regata proběhla i s mezinárodní účastí.

18.9.2023

Už tradičně v půlce září proběhla Smíchovská regata, která se může pyšnit i mezinárodní účastí. V sobotu 16. 9. všem veslařům i divákům přálo krásné slunné počasí a závodilo se od kategorie mladšího žactva až po veterány. 

"Závody sledoval velký počet diváků, kteří mohli vidět napínavé souboje, ve kterých se často rozhodovalo o vítězi až v posledních metrech.Regatu poté zakončila večerní párty, na které skvěle zahrála živá kapela složená z členů našeho oddílu.Organizace celých závodů dopadla výborně, vše proběhlo bez zádrhelů a tak velice děkujeme všem, kdo se na přípravě podíleli! Díky také rozhodčím za bezproblémový průběh," nadšeně hodnotil a děkoval Václav Maleček, předseda VK Smíchov. 

Spokojenost panovala v celém oddíle. V příštím roce jsou závodníci a diváci opět zváni a určitě se dočkáme dalších novinek, smíchovští chtějí i dále posouvat kvalitu a servis závodů.

Všem děkujeme a na viděnou za rok!

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > O víkendu se úspěšně závodilo na Vltavě. Smíchovská regata proběhla i s mezinárodní účastí.

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352