ONDŘEJ VLČEK PODPOŘÍ ČESKÉ VESLOVÁNÍ, ZÁROVEŇ NADACI DOBRÝ ANDĚL

14.6.2022

Petr Sýkora při setkání s českou veslařskou reprezentací na loděnici Dukly Petr Sýkora při setkání s českou veslařskou reprezentací na loděnici Dukly
Petr Sýkora při setkání s českou veslařskou reprezentací na loděnici Dukly
Ondřej VlčekOndřej Vlček
Ondřej Vlček
David Kyncl, PR manažer ČVS s Ondřejem Synkem, olympijským medailistou ve veslování a Petrem Sýkorou, spoluzakladatelem nadace Dobrý anděl, představují „nový design“ závodní kombinézy české veslařské reprezentaceDavid Kyncl, PR manažer ČVS s Ondřejem Synkem, olympijským medailistou ve veslování a Petrem Sýkorou, spoluzakladatelem nadace Dobrý anděl, představují „nový design“ závodní kombinézy české veslařské reprezentace
David Kyncl, PR manažer ČVS s Ondřejem Synkem, olympijským medailistou ve veslování a Petrem Sýkorou, spoluzakladatelem nadace Dobrý anděl, představují „nový design“ závodní kombinézy české veslařské reprezentace

 Manažer a filantrop Ondřej Vlček podpoří české veslování na pozici generálního partnera. Plnění, které z tohoto partnerství vyplývá se rozhodl poskytnout nadaci Dobrý anděl, která pomáhá rodinám s dětmi, kde se dítě či rodič potýká s vážným onemocněním.

Ondřej Vlček se rozhodl podpořit dva zdánlivě nesouvisející světy najednou - sport a neziskový sektor. Konkrétně darem v řádu milionů korun pomůže českému veslování v sezóně 2022. Plnění, které vyplývá z tohoto partnerství pro Český veslařský svaz, jako jsou například reklamní plochy na kombinézách a lodích české veslařské reprezentace, poskytne nadaci Dobrý anděl.

 „Jde o propojení partnerů, kteří mají hodně společného, i když jsou z jiných oborů – například vytrvalost, férovost a silnou komunitu. Veslování je respektovaný, tradiční olympijský sport, opírající se v Česku o dlouhou a bohatou historii s mnoha sportovními úspěchy. Vychovává úspěšné osobnosti, které si hodnoty získané ve sportu přenášejí i do osobního a profesního života. Nadace Dobrý anděl si zase vážím z důvodu, že je transparentní a příspěvky dárců odevzdává rodinám, které podporuje, do posledního haléře,“ vysvětluje Ondřej Vlček své důvody, proč se rozhodl podpořit právě Český veslařský svaz a nadaci Dobrý anděl.

Ta nabídku po pečlivém zvážení a souhlasu ČVS přijala. „Nabídky Ondřeje Vlčka si nesmírně vážíme. Stejně tak důležitý byl pro nás však i souhlas a pochopení našeho poslání samotnými veslaři. Když jsem se ale s nimi a jejich trenéry setkal, nebylo pochyb, že s radostí Dobrého anděla podpoří. Vážíme si tudíž nejen nabídky Ondřeje, ale také veslařů, kteří se rozhodli naši myšlenku sdílet dál,“ dodává Petr Sýkora, spoluzakladatel nadace Dobrý anděl, která za 10 let své existence podpořila již více než 10 tisíc rodin,v nichž se jeden z jejích členů potýká s vážným onemocněním.

„Takové propojení je v Česku unikátní a jsme moc rádi, že právě my veslaři toho můžeme být součástí. Ondřejovi patří velký dík a obdiv. Pro nás je partnerství, v této pro sport velmi těžké době, velkým přínosem především pro podporu klubového veslování. Pevně pak věřím i tomu, že také Dobrému andělovi přinese spolupráce s námi ještě větší podporu dárců,“ uvádí předseda ČVS Ondřej Šebek.

První příležitostí vidět české veslaře s Dobrým andělem „na prsou“ bude již tento víkend (18.-19. 6. 2022) na světovém poháru v Poznani.

Doporučujeme tento PODCAST o podpoře a celém projektu.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > ONDŘEJ VLČEK PODPOŘÍ ČESKÉ VESLOVÁNÍ, ZÁROVEŇ NADACI DOBRÝ ANDĚL

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352