Pozor!!! Nová bezpečnostní opratření na Primátorky

30.5.2019

Foto VK Třeboň/2013Foto VK Třeboň/2013
Foto VK Třeboň/2013

Organizační výbor 106. AXA Primátorek přistoupil po loňské nepříjemné zkušenosti s nepřízní počasí k bezpečnostnímu opatření, které by mělo zamezit opakování loňské situace. Ředitel závodu Petr Šveňha bude požadovat minimálně dvě telefonní čísla na zástupce každého z pražských klubů, kteří se budou po celou dobu průběhu Primátorek pohybovat na území jejich oddílů. Tyto telefony budou použity jako informační linka pro případ zastavení závodu v průběhu obou dnů!  

Pokud by došlo k podobné situaci jako loni a změna klimatických podmínek by vyžádala přerušení závodů, bude na tyto telefony oznámeno zastavení či pozastavení závodního programu a vydán příkaz nepouštět lodě na vodu! Na každou loděnici budou zapůjčeny silniční červenobílé kužele, které budou sloužit jako znak toho, že se nesmí na vodu! V případě pokynu je odpovědné osoby dají na plata a v tom okamžiku budou mít posádky přísný zákaz vyrazit na řeku. Zároveň bude vypraveno několik motorových člunů, které projedou řeku a neprodleně zajistí bezpečné stažení lodí, které se v daném momentu na řece již budou pohybovat. V případě potřeby zajistí doprovod závodníků do jakékoli loděnice, kde budou moci přečkat vzniklou událost.

Tento nově vzniklý bezpečnostní postup bude letos zaveden poprvé, bude oznámen na schůzce zástupců, aby o něm byli informováni všichni účastníci závodů! Pořadatelé závodu prosí o dodržování tohoto opatření a jeho šíření mezi trenéry, veslaře a ostatní účastníky Primátorek v rámci veslařských klubů.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Primátorky > 2019 > Pozor!!! Nová bezpečnostní opratření na Primátorky

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352