Pozvánka na jubilejní 65. ročník Litoměřické regaty s mezinárodní účastí

20.8.2019

Pořadatelé Litoměřické regaty s mezinárodní účastí by rádi touto cestou pozvali všechny veslařské kluby do Litoměřic na tyto tradiční závody, které se budou konat poslední prázdninový víkend 31. 8. – 1. 9. 2019 na řece Labi. Jedné z nejstarších regat na českém území se v loňském roce zúčastnilo přes 900 posádek a téměř 2000 startujících, což bylo nejvíce v celé dlouhé historii. V letošním roce oslaví regata jubilejní 65. ročník a zástupci veslařského klubu Litoměřice si pro závodníky připravili mnoho novinek. Tou největší bude závod dvojskifů dorostenek, který se nově pojede jako postupový o „Cenu města Litoměřice.“ Vítězná posádka získá pamětní fotografii ceny pro vítěze a sportovní hodinky. Vyhlášeny a oceněny budou i závodnice na 2. a 3. místě.

V sobotu po ukončení závodů bude připraveno posezení s živou hudbou, na které pořadatelé zvou všechny přátele veslařského sportu.

Uzávěrka přihlášek je v pondělí 26. srpna 2019 ve 23:45. Čeští účastníci se mohou přihlašovat prostřednictvím systému Sportis, zahraniční závodníci vyplní přihlašovací formulář a zašlou ho na emailovou adresu .

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Pozvánka na jubilejní 65. ročník Litoměřické regaty s mezinárodní účastí

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne                  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352