Staň se rozhodčím ČVS

19.4.2023

Komise rozhodčích ČVS vypisuje řádný termín zkoušek na licenci rozhodčího pro rok 2023 na sobotu 24.6.2023 od 9:00 v Račicích (v rámci Mistrovství ČR žactva). 

Kandidát na licenci rozhodčího musí splnit podmínky stanovené čl. 19 ŘZV (starší 18 let, člen veslařského oddílu sdruženého v ČVS). Rozhodčí veslování rádi přivítají nové adepty z řad široké veslařské veřejnosti! 

Příprava na zkoušky vedená lektorským týmem „Komise rozhodčích“ se bude skládat z všeobecného online semináře, který se uskuteční v pondělí 19.6. od 19:00 (předpokládaná doba trvání 2-3 hod.) a dále z praktické ukázky práce rozhodčích v rámci Mistrovství ČR přímo v Račicích v den konání zkoušek. Následovat bude písemný test, jehož úspěšným absolvováním se uchazeč stane držitelem licence oblastního rozhodčího. 

Oblastní licence opravňuje držitele k výkonu funkce rozhodčího na nemistrovských regatách v rámci oblastí. Nejdříve po 1 roce aktivní činnosti je možné si zvýšit kvalifikaci na licenci národního rozhodčího a rozhodovat na všech regatách v ČR, včetně Mistrovství ČR, mezinárodních regat a dalších mezinárodních akcí pořádaných v ČR.

Více o licencích rozhodčího ZDE

Online seminář dne 19.6.2023 od 19:00 bude přístupný také případným zájemcům z řad stávajících rozhodčích, kteří mají zájem si oživit znalost Řádů závodního veslování a metodiky. 


Kandidáti na licenci rozhodčího i zájemci o účast na online semináři se mohou přihlašovat prostřednictvím e-mailu  nejpozději do neděle 11.6.2023.

Uvedený e-mail slouží i pro případné dotazy. 

Za Komisi rozhočích ČVS

Jan Havlíček

 

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Staň se rozhodčím ČVS

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352