Starší žactvo bojovalo o medaile v 1. Zimní OnLine regatě Spartaku Boletice

10.1.2022

Rozálie Bártů na Třeboňské regatě/ 📷 Zdeněk ŠišmaRozálie Bártů na Třeboňské regatě/ 📷 Zdeněk Šišma
Rozálie Bártů na Třeboňské regatě/ 📷 Zdeněk Šišma
📷 Michal Zajíček📷 Michal Zajíček
📷 Michal Zajíček

Na dálku proběhly v sobotu první veslařské závody letošního roku. Starší žáci a žákyně mohli poměřit své síly na kilometrové trati v 1. Zimní OnLine regatě Spartaku Boletice. Ve čtyřech kategoriích se akce zúčastnilo 77 soutěžících 11 oddílů z celého Česka. „Musím poděkovat pořadatelům za organizaci a pomoc v řešení technických problémů. Pro většinu z nás to byla premiéra a velká zkušenost, ale určitě už se těšíme na kontaktní závody,“ ocenil práci organizátorů Radim Staněk, trenér Vajgaru Jindřichův Hradec, který do závodu nominoval 10 závodníků. Ti ho potěšili dobrými výkony. Do jižních Čech putují čtyři medaile, včetně zlaté za vítězství Rozálie Bártů v kategorii čtrnáctiletých žákyň. „Zpočátku byla znát nervozita, ale po startu to ze všech spadlo a vydali se ze všech sil. Naprostá většina si zajela svůj osobák,“ pochválil své svěřence Radim Staněk.

V závodě čtrnáctiletých žáků s přehledem zvítězil David Skopal z Olomouce před dvojicí břeclavských veslařů. Hned dvě zlaté medaile vybojovali zástupci ČVK Praha, kteří ovládli kategorie třináctiletých. Dívkám o více jak sekundu kralovala Laura Hašek, pro první místo mezi stejně starými chlapci si dojel Martin Pala.

Výsledky 1. Zimní OnLine regaty Spartaku Boletice

Podrobné výsledky s mezičasy najdete zde

Český veslařský svaz (ČVS) > Českovesluje > Halové veslování > Starší žactvo bojovalo o medaile v 1. Zimní OnLine regatě Spartaku Boletice

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352