Stříbrný olympijský medailista Václav Chalupa se pokusí o zápis do Guinnessovy knihy rekordů

26.9.2018

Pokus o zápis do Guinnessovy knihy rekordů zdoláním trasy Praha – Hamburg o délce neuvěřitelných 850 km jediným skifařem odstartuje v neděli 30. září v 10:00 přímo pod Karlovým mostem. Vzhledem k extrémním podmínkám se jedná o vůbec první regatu svého druhu! V jejím čele stane stříbrný olympionik a několikanásobný vicemistr světa ve veslování Václav Chalupa.

Závodu se zúčastní také Aleš Nejedlo, zakladatel regaty a Dušan Macháček, předseda Českého veslařského svazu. Společně s Václavem Chalupou absolvují celou trasu závodu. V jednotlivých etapách se k nim připojí také další závodníci s různými typy lodí (skif, dvojskif, jedna osmiveslice VK Ústí nad Labem), a dále několik veslařů z řad neregistrovaných účastníků (nadšenců), kteří nebudou součástí oficiálního závodu.

Záznam z pondělního Studia 6 na ČT1, ve kterém Václav Chalupa a Aleš Nejedlo promluvili o své cestě do Hamburku, najdete zde.


Soubor:tz_pokus_o_guinessuv_rekord_startuje.docPopis:

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Média > Stříbrný olympijský medailista Václav Chalupa se pokusí o zápis do Guinnessovy knihy rekordů

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352