Test na trenažéru adeptů pro vstup do systému SCM - startovky

24.11.2016

V příloze najdete startovní listiny na test 6000 metrů na trenažéru s pojízdným podvozkem. Jedná se o vstupní test do SCM. Testy proběhnou v sobotu 26. listopadu v tělocvičně VK Olomouc a v neděli 27. listopadu v tělocvičně VK Bohemians.

Pro případný start v náhradním termínu 14. prosince, případně pro žádost o divokou kartu, bude u nemocných nutné potvrzení od lékaře. Toto potvrzení je třeba ústřednímu trenérovi mládeže Vítu Kučerovi  předat o víkendu v Olomouci či v Praze, ve výjimečných případech do náhradního termínu testování.

Cca 50´ před každou jízdou proběhne antropometrické měření závodníků. Vážení závodníků lehkých vah je 1 – 2 hodiny před plánovaným startem. Váhové limity pro kategorie lehkých vah jsou 72,5 kg pro muže a 59 kg pro ženy.

Vstupních testů do SCM se mohou zúčastnit pouze závodníci/nice ročník narození 1997 – 2001. Ostatní závodníci mohou o tomto víkendu absolvovat test na 6000 metrů v Praze či v Olomouci. Výsledek jejich testu však nebude hodnocen pro účely SCM.

K udílení divokých karet, které proběhne po náhradním termínu testů, Vít Kučera uvedl: „Budu se striktně držet pravidel schválených předsednictvem ČVS, které najdete zde (,Udělení DK může navrhnout ústřední trenér mládeže těm sportovcům, kteří měli v předchozím roce vysokou veslařskou výkonnost a u nichž je dobrá výkonnostní perspektiva a ze závažného důvodu jeden z testů neabsolvovali.´). Návrh divokých karet budu konzultovat s ústředním trenérem – zejména u závodníků z kategorie U 23.

Pokud nebudou divoké karty využity, pak dojde k navýšení počtu míst v SCM, která budou obsazena závodníky na základě výsledků vstupních testů. V praxi to znamená: Od celkového počtu 80 míst závodníků SCM bude odečten počet udělených DK a počet závodníků, kteří budou do SCM zařazeni na základě výsledků MSJ 2016. Výpočtem dojdeme k počtu míst, která budou obsazena závodníky na základě výsledků vstupních testů (Hradišťský šestikilák a ID test na 6 km na veslařském trenažéru)."

Soubor:
startovní_listina_id_2016_olomouc.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
377kB
Soubor:
startovní_listina_id_2016_praha.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
422kB
Český veslařský svaz (ČVS) > Mládež > Sportovní centrum mládeže > 2017 > Test na trenažéru adeptů pro vstup do systému SCM - startovky
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Mapa stránek

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352