Test na trenažéru adeptů pro vstup do systému SCM - startovky

24.11.2016

V příloze najdete startovní listiny na test 6000 metrů na trenažéru s pojízdným podvozkem. Jedná se o vstupní test do SCM. Testy proběhnou v sobotu 26. listopadu v tělocvičně VK Olomouc a v neděli 27. listopadu v tělocvičně VK Bohemians.

Pro případný start v náhradním termínu 14. prosince, případně pro žádost o divokou kartu, bude u nemocných nutné potvrzení od lékaře. Toto potvrzení je třeba ústřednímu trenérovi mládeže Vítu Kučerovi  předat o víkendu v Olomouci či v Praze, ve výjimečných případech do náhradního termínu testování.

Cca 50´ před každou jízdou proběhne antropometrické měření závodníků. Vážení závodníků lehkých vah je 1 – 2 hodiny před plánovaným startem. Váhové limity pro kategorie lehkých vah jsou 72,5 kg pro muže a 59 kg pro ženy.

Vstupních testů do SCM se mohou zúčastnit pouze závodníci/nice ročník narození 1997 – 2001. Ostatní závodníci mohou o tomto víkendu absolvovat test na 6000 metrů v Praze či v Olomouci. Výsledek jejich testu však nebude hodnocen pro účely SCM.

K udílení divokých karet, které proběhne po náhradním termínu testů, Vít Kučera uvedl: „Budu se striktně držet pravidel schválených předsednictvem ČVS, které najdete zde (,Udělení DK může navrhnout ústřední trenér mládeže těm sportovcům, kteří měli v předchozím roce vysokou veslařskou výkonnost a u nichž je dobrá výkonnostní perspektiva a ze závažného důvodu jeden z testů neabsolvovali.´). Návrh divokých karet budu konzultovat s ústředním trenérem – zejména u závodníků z kategorie U 23.

Pokud nebudou divoké karty využity, pak dojde k navýšení počtu míst v SCM, která budou obsazena závodníky na základě výsledků vstupních testů. V praxi to znamená: Od celkového počtu 80 míst závodníků SCM bude odečten počet udělených DK a počet závodníků, kteří budou do SCM zařazeni na základě výsledků MSJ 2016. Výpočtem dojdeme k počtu míst, která budou obsazena závodníky na základě výsledků vstupních testů (Hradišťský šestikilák a ID test na 6 km na veslařském trenažéru)."

Soubor:
startovní_listina_id_2016_olomouc.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
377kB
Soubor:
startovní_listina_id_2016_praha.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
422kB
Český veslařský svaz (ČVS) > Mládež > Sportovní centrum mládeže > 2017 > Test na trenažéru adeptů pro vstup do systému SCM - startovky

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352