Třeboňští veslaři jsou připraveni na MO Vltavy

5.6.2023

Soubor:
doprava_třebon_parkování_2023.docx
Formát:
docx
Velikost:
1MB
Soubor:
dráha2_1.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
192kB

Třeboňští veslaři v průběhu primátorského víkendu připravili závodiště u rybníka Svět na příjezd všech výprav na Mistrovství oblasti Vltavy. 

"Už dávno před tímto víkendem dráhová komise začala připravovat dráhu Albano, která je nyní také perfektně připravena na víkendové mistrovské závody.

Pořadatelé upozorňují účastněné kluby na následující:

1)     Parkování vozidel a vleků nebude v období 9.-11.6.2023 (pátek-neděle) v areálu veslařského oddílu TJ Jiskra Třeboň umožněno. Od pátku bude zjednosměrněna ulice U Světa a bude možno auta a vleky parkovat na zeleném páse  (vzdálenější strana od loděnice) této ulice. Dále je možno parkovat na parkovištích  - viz přiložený situační plánek

2)     Umístění lodí je možno na stojanech na lodě, které jsou umístěny v areálu veslařského oddílu. Je zde místo pro cca 160 lodí.  Zbývající lodě je možno umístit na volných prostranstvích.

3)     Pokud kluby a oddíly budou do Třeboně mířit vlakem, z Prahy cca 2 hodiny jízdy, kupujte si jízdenky až do stanice Třeboň-lázně. Je to blíže k centru města a blíže k loděnici. Nádraží Třeboň je od města poměrně vzdáleno.

4)     V přiloženém souboru naleznete tréninkový a závodní plánek dráhy na rybníku Svět. Prosím o předání informací závodníkům a dodržování uvedeného plánku. Jak při trénincích, tak při závodech (jízda na start, rozveslování a vyveslování). Bezpečnost závodníků je pro nás prvořadá.

 

Těšíme se na všechny a doufáme, že Mistrovství oblasti Vltavy proběhne v přátelském a sportovním duchu,"

Veslaři z Třeboně

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Třeboňští veslaři jsou připraveni na MO Vltavy

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352