Trenažérové výzvy ČVS a ROW4FUN

27.3.2020

📷 Ondřej Kroutil/ME 2020 ve veslování na trenažéru📷 Ondřej Kroutil/ME 2020 ve veslování na trenažéru
📷 Ondřej Kroutil/ME 2020 ve veslování na trenažéru

Loděnice jsou sice díky vládním omezením zavřené, ale to neznamená, že nemůžeme dál veslovat a soutěžit! Virtuálních výzev koluje po internetu velké množství.  

Český veslařský svaz si připravil hned několik týdenních výzev zaměřených na výkony na veslařském trenažéru, které se objeví na facebookové stránce České veslování během následujících dnů a týdnů. Výzvy jsou určeny pro veslaře dorosteneckých a juniorských kategorií (15 – 18 let). Při zapojení závodníka do výzvy se předpokládá, že s tím bude souhlasit jeho osobní trenér a daný motiv zařadí do týdenního tréninkového plánu.

Výzev se mohou zúčastnit všichni, kdo mají v době vládních opatřeních a omezeních přístup k veslařskému trenažéru.

Vyhodnoceny budou samostatně kategorie dorostenek, dorostenců, juniorek a juniorů. A to dvojím způsobem, aby měl šanci uspět každý účastník. Rozhoduje: 

  1. Absolutní výkon
  2. Procentuální porovnání absolutního výkonu vzhledem k nejlepšímu letošnímu výkonu na 2 km na trenažéru daného závodníka (hodnoceno dle výsledků poháru v jízdě na trenažéru). U více úseků bude hodnocen jejich součet. U vzdálenosti bude procentuálně porovnáván dosažený čas. U časových úseků bude procentuálně porovnáván průměr na 500 metrů.

Ze všech zaslaných výsledků pak budou každý týden vylosovaní jeden chlapec a jedno děvče, kteří stejně jako nejlepší z každé kategorie získají hodnotnou cenu.

První výzvu pro týden 30. 3. – 5. 4. 2020 se dozvíte zítra dopoledne, proto sledujte Facebook a Instagram Českého veslování. Odměnou pro nejlepší a vylosované závodníky budou trička z kolekce ATEX Synek. Vaše výsledky vkládejte formou vyfoceného displeje do komentářů pod zveřejněné výzvy na fb České veslování vždy do nedělní půlnoci daného soutěžního týdne.

Zoufat si nemusí ani veslaři, kteří nespadají do věkové kategorie dorostenců a juniorů. Jakub Paroulek a Petr Ouředníček založili stránku ROW4FUN, kde se objeví série výzev, které připraví tito dva veslaři VK Slavia Praha.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Trénink > Zůstaň v kondici > Trenažérové výzvy ČVS a ROW4FUN

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352