Trenérská konference "2023 WORLD ROWING VIRTUAL COACHES CONFERENCE"

26.1.2023

Zveme vás na 3. virtuální světovou konferenci trenérů veslování, která se se bude konat od pátku 3. do úterý 7. března 2023. Konference bude kombinací webinářů a Zoom konference, s možností komunikovat s přednášejícími a klást jim otázky.

Úvodní sezení povede Paul Thompson, který trénoval vítězné posádky v Austrálii, Velké Británii a Číně. Nyní je zpět v Austrálii jako výkonnostní garant. Bude hovořit o společných tématech, která mu umožnila vytvořit programy s medailovými výsledky.

Rok 2022 byl plný vzrušujících závodů ve všech našich disciplínách - na hladké vodě, v hale i na pobřeží. Když už mluvíme o příbřežních závodech, Saundersfoot ve Walesu nezklamal naše očekávání jak ve vytrvalostních, tak sprinterských závodech, a to i ve velmi náročných podmínkách. Naučte se od těch nejlepších v příbřežním veslování a získejte informace o všech možných aspektech těchto závodů.

Ať už chcete nabrat kondici nebo úspěšně závodit na veslařském trenažéru, musíte vědět, jak trénovat. K Ericu Murraymu, několikanásobnému olympijskému vítězi z Nového Zélandu, se připojí Mehdi Kordi, současný fyziolog nizozemského cyklistického týmu, bývalý veslař a vítěz v Henley.

Dozvíte se výsledky výzkumu klasifikace para veslařů, o které se podělí a trendy vysvětlí Conny Draper, přední veslařský biomechanik.

O své poznatky se podělí významné osobnosti světového veslování, jako Gianni Postiglione, Peter Cookson a Nebojsa Ilic.

Předběžný program konference naleznete zde: Virtuální konference trenérů WR 2023

Jedná se o jedinečnou příležitost dozvědět se více o všech aspektech sportu z pohodlí domova.

Účast na konferenci je otevřená všem zájemcům.
Registrujte se ZDE.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Trenérská konference "2023 WORLD ROWING VIRTUAL COACHES CONFERENCE"

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352