Tři posádky získaly 6. místo v nedělních závodech Coupe de la Jeunesse

29.7.2018

Foto Josef JohánekFoto Josef Johánek
Foto Josef Johánek

V nedělním programu Coupe de la Jeuness se bohužel žádné z českých posádek nepodařilo získat medaili. Polovina našich lodí se sice v Irsku probojovala do finále A, v něm už však čeští veslaři na své soupeře nestačili. Na šesté příčce tak dojely oba dvojskify, Nella Martincová–Alžběta Zavadilová i Roman Kaňa s Viktorem Wallischem, a také párová čtyřka juniorů Filip Neuhort, Ondřej Sklenář, Přemysl Piskoř, Ruslan Vikol.

Čtyřka bez kormidelníka ztratila dobře rozjetou rozjížďku v poslední čtvrtině trati. Čtveřice Martin Müller, Tomáš Vodička, Vojtěch Kovařík, Vojtěch Ventruba neudržela na posledních 500 metrech více jak 2s náskok před Portugalci, kteří tak našim chlapcům sebrali o 0,8s místo ve finále A. Hoši si však spravili chuť suverénní výhrou ve finále B, když druhé Poláky porazili o 8s. Stejně se dařilo také Marcele Vašťákové. Veslařka z Uherského Hradiště zvítězila ve finále B na skifu. Párová čtyřka juniorek Simona Kohoutová, Vendula Čupitová, Natálie Schaidtová, Veronika Skružná nedokázala navázat na včerejší bronzovou medaili a dnes získala osmé místo.

Z celkového vítězství v této soutěži se raduje britská reprezentace před Italy a Francouzi. Český tým skončil i s pouhými šesti posádkami na devátém místě.

Kompletní výsledky jsou zde.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Reprezentace > Junioři > Tři posádky získaly 6. místo v nedělních závodech Coupe de la Jeunesse
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Mapa stránek

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352