Tým je základ

1.3.2024

Mistrovství světa v halovém veslování je za námi. V rámci našich možností velmi úspěšně. Jasně, je ještě co dělat, vše se musí vyúčtovat, odreportovat atd., ale nic se na nás neřítí, nikde nic netiká, odpočítávání na stránkách MS se zastavilo… Nervy jsou pevnější a konečně jsme se trochu vyspali. Na tento týden jsem se těšil rok!

Makovičková, Macháček, Vicany, Johánek a Kyncl. That's it. Víte, že na zadaný úkol je vás míň, než byste potřebovali a jinak to nebude. Zbývají vám dvě jistoty. Zaprvé, že všichni to dělají srdcem a zadruhé, že na ty, kteří tým rozšíří v posledních týdnech příprav a zajistí bezvadný chod a souhru při akci samotné, je naprostý spoleh.
V tom byla naše síla! Perglerová, Tollarová, Blecha, Zmátlík, Součková, Šveňha, Hellerová, Bartoňová, Havlíček, Šinágl… byli ti, kteří to nakonec všechno se svými týmy odtahali, postavili, přilepili, přesouvali, vyzdobili, zaakreditovali, seřadili, vyhlásili, odsoudcovali, ošetřili, odvysílali…
Patří jim za to obrovské uznání a díky. Takový tým za zády je přesně to, co vás drží pod hranicí zhroucení.

A potom je tu ještě jedna výjimečná skupina lidí – dobrovolníci. Souhra, pracovitost, ochota, nadšení, slušnost a stoprocentní spolehlivost. Takové vlastnosti všichni měli. Čtyři dny tvrdé práce za tričko a stravu :-) Byly mezi nimi i starší ročníky, ale drtivá většina byla mládežníků. Často všichni slýcháváme otřepanou větu „Ta dnešní mládež…“, ale upřímně, s takovouto, se prostě nemáme čeho bát.
Tleskám a za všechny moc děkuju!

Jsem rád, že nás čeští závodníci odměnili tolika skvělými výkony. To nám udělalo velkou radost, posíláme gratulaci a všem přejeme hodně sil do dalšího tréninku.

Osobně jsem rád, že to máme za sebou, ale každodenní komunikace s týmem mně chybět bude.
I když… před námi jsou Primátorky :-)

David Kyncl
předseda organizačního výboru WRICH 2024

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352