Upřesnění informací pro přihlašování na WRICH 2024 pro členy ČVS

8.1.2024

Na základě dalších doplňujících dotazů uvádíme další podrobnější informace k přihlašování členů ČVS na MS v halovém veslování v Praze.

Hromadné přihlášení závodníků
Příklad: Chci přihlásit 10 závodníků ze svého klubu

Z jednoho účtu na WR (mého) zadám postupně 10 emailových adres přihlašovaných závodníků. Ty se mně ukážou v košíku a zaplatím (vše najednou). Všem přihlašovaným přijde, na mnou zadané emaily, výzva s odkazem na přihlášení. Přes tento odkaz si každý individuálně založí svůj účet na WR (pokud ho již nemá) a vyplní vyžadované personální informace (jméno, příjmení… atd.)
A je hotovo :-)
Upozornění: Jednou z vyžadovaných položek je foto dokladu totožnosti (OP nebo pasu). Bez toho není možné se přihlásit.

Přihlášení do správné věkové kategorie
Protože se všichni závodníci přihlašují přes systém WR, platí také WR pravidla přihlašování do věkových kategorií. Závodník se přihlašuje do kategorie podle věku v den závodu. To znamená, že závodník narozený 7. března 2007 a v den závodu je mu stále ještě 16 let, se přihlásí do kategorie U17 (dorostenci).
Protože se tato pravidla neslučují s pravidly českými (závodník narozený 7.3. 2007 by měl být v kategorii juniorů) , bude postup následující:
Na základě jednoho odjetého závodu bude tento závodník v rámci MS a ME veden ve výsledcích dorostenců, v rámci MČR ve výsledcích juniorů.

Prodej vstupenek
Prodej vstupenek MS byl zahájen v pátek 5. 1. 2024. Vstupenky je možné koupit zde: https://www.wrichprague2024.cz/tickets_cz

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Upřesnění informací pro přihlašování na WRICH 2024 pro členy ČVS

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352