V nedělních finálových jízdách předvedly české posádky bojovné výkony

23.7.2023

V brutálním horku měly výhodu posádky, které startovaly hned ráno. Všechny tři české posádky ve finále B předvedly bojovný výkon a rozhodně se neztratily. Anička Šantrůčková dojela ve finále A na šestém místě.

Osma s kormidelnicí vyhrála po bojovném výkonu finále B a skončila na celkovém sedmém místě.

Párová čtyřka mužů dojela ve finále B druhá, celkově si veze z Plovdivu osmé místo.
„Směrem k mistrovství Evropy jsme si dnes zkusili úplně překopat rozložení sil na trati. Kluci to zvládli parádně. Konečně také jeli nějaký závěr. Švýcary jsme sice předjet nestihli, ale zkušenost je to k nezaplacení. Žádné starty už nás před ME U23 nečekají a tak je dobře, že jsme si to zkusili jinak a dokonce velmi rychle,“ zhodnotil výkon párové čtyřky mužů ve finále B její trenér Jan Navrátil

Anna Drnková na skifu lehkých vah splnila představy trenéra Lukše, aby dvě, tři závodnice předjela. Povedlo se jí předjet tři a skončila tak ve finále B na třetím místě, celkovém devátém.
„Dnešní závod se mi jel nejlépe ze všech závodů, které jsem tady jela. Sednulo mi počasí, nebylo takové vedro a foukal povítr. Mrzí mě, že mi o kousek uteklo druhé místo, ale i tak jsem do závodu dala vše co jsem měla,“ zhodnotila svůj finálový závod Anna Drnková.

Anna Šantrůčková dojela ve finále A na šestém místě.
„Nikdy v životě se mi nezávodilo tak špatně jako tady. Z dnešního výkonu jsem zklamaná. Po semifinále jsem na tom nebyla dobře a dneska jsem to nezvládla hlavou,“ uvedla Anna Šantrůčková k závodu.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > V nedělních finálových jízdách předvedly české posádky bojovné výkony

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352