Veslařská konference a workshop pro trenéry veslování 27. 4. 2019

8.4.2019

Labská akademie veslování připravuje Veslařskou konferenci a workshop pro trenéry veslování. Akce se uskuteční 27. dubna 2019 v Labe aréně Račice.

Organizátorům akce se podařilo zajistit účast odborníků ze zahraničí i z ČR. Trenéři se tedy mohou těšit na informace od mezinárodně uznávaných odborníků jako Valery Kleshnev, Klaus Filter, Regine Rieß, Dave Gomez či Gritt Husseck. Z českých přednášejících se zde představí Daniela Nacházelová, Andrej Blažek a Ondřej Mikeska.

Přednášky budou probíhat v mateřském jazyku přednášejících a bude zajištěn překlad. Programem bude provázet Přemysl Panuška

Více informací najdete v přiložené pozvánce.

Přihlášky na Konferenci je možné zasílat na e-mail do 19. 4. 2019. Podmínkou účasti je včasné přihlášení a účast na celou konferenci včetně workshopu. Pro včasně přihlášené účastníky je Konference i workshop bez poplatků. Kapacita akce je omezena, při překročení kapacity rozhoduje čas přijetí přihlášky. Pro účely doškolování trenérů ČVS bude konference s workshopem uznána jako „hlavní doškolovací seminář“.

 Soubor:konferenceracice2019-2pozvanka.pdfPopis:

Český veslařský svaz (ČVS) > Trénink > Labská akademie veslování > Veslařská konference a workshop pro trenéry veslování 27. 4. 2019
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Mapa stránek

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352