Veslařská konference a workshop pro trenéry veslování 27. 4. 2019

8.4.2019

Labská akademie veslování připravuje Veslařskou konferenci a workshop pro trenéry veslování. Akce se uskuteční 27. dubna 2019 v Labe aréně Račice.

Organizátorům akce se podařilo zajistit účast odborníků ze zahraničí i z ČR. Trenéři se tedy mohou těšit na informace od mezinárodně uznávaných odborníků jako Valery Kleshnev, Klaus Filter, Regine Rieß, Dave Gomez či Gritt Husseck. Z českých přednášejících se zde představí Daniela Nacházelová, Andrej Blažek a Ondřej Mikeska.

Přednášky budou probíhat v mateřském jazyku přednášejících a bude zajištěn překlad. Programem bude provázet Přemysl Panuška

Více informací najdete v přiložené pozvánce.

Přihlášky na Konferenci je možné zasílat na e-mail do 19. 4. 2019. Podmínkou účasti je včasné přihlášení a účast na celou konferenci včetně workshopu. Pro včasně přihlášené účastníky je Konference i workshop bez poplatků. Kapacita akce je omezena, při překročení kapacity rozhoduje čas přijetí přihlášky. Pro účely doškolování trenérů ČVS bude konference s workshopem uznána jako „hlavní doškolovací seminář“.

 Soubor:konferenceracice2019-2pozvanka.pdfPopis:

Český veslařský svaz (ČVS) > Trénink > Labská akademie veslování > Veslařská konference a workshop pro trenéry veslování 27. 4. 2019

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352