Výsledky Mez.mistrovství ČR 2004 na dlouhé trati

10.4.2004

jsou uloženy v rubrice závody/výsledky. Mezi největší překvapení patřily soutěže mužů, když člen párové čtyřky J.Hanák (na obrázku) porazil skifaře-specialistu V.Chalupu. Ve dvojkách bez mužů členové výběru reprezentační osmiveslice J.Litera a P.Mašek, porazili členy reprezentační dvojky bez P.Imreho s A.Michálkem. Překvapením bylo i výrazné vítězství mladých veslařek v disciplině - dvojka bez ženy, D.Rutnerové a A.Fűleové (na obrázku). Skif žen byl jasnou záležitostí M.Knapkové. Završením úspěchů veslařů VK Slavia Praha v seiorských olympijských disciplinách bylo páté místo v pořadí českých skifařů M.Tichého, který porazil i olympioniky M.Dolečka a P.Vitáska. M.Tichý je 36letý veslař, účastník OH v Soulu, který se po devíti letech vrátil zpět mezi českou skifařskou špičku. V současné době pracuje ve třísměnném provozu na pracovišti řízení letového provozu na letišti v Ruzyni.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Výsledky Mez.mistrovství ČR 2004 na dlouhé trati