World Rowing spouští platformu pro masters veslaře. Licence pro světové regaty budou od 2025 povinné.

28.3.2024

Světová veslařská regata Masters letos slaví 50 let! Komunita Masters veslařů je páteří sportu a v širším smyslu komunitou, která udržuje veslařské kluby po celém světě aktivní a funkční.

Regata Masters poskytuje veslařům různého věku a úrovně dovedností jedinečnou příležitost setkat se v závodní, ale zároveň přátelské atmosféře. 

Jako akt uznání našich veslařů Masters spouští World Rowing platformu - World Rowing Masters, která vám dává příležitost zviditelnit se a získat publicitu, kterou si zasloužíte.

Platforma bude mít základní licenci a prémiovou licenci (bude spuštěna) a bude mít mnoho funkcí včetně vašeho osobního profilu, statistik účasti, výsledků, v závislosti na úrovni licence.

Vzhledem k tomu, že závody masters jsou vážnější soutěží než kdy jindy, je ověření sportovců povinné. Platforma umožňuje pro všechny licencované členy přesné a snadné ověření během procesu registrace. Díky tomu nemusíte stát fronty v místě konání regaty, abyste si nechali ověřit průkaz totožnosti.

Všem veslařům, kteří se účastní World Rowing Masters Regatta 2024 v německém Brandenburgu, se doporučuje zaregistrovat a získat číslo licence. Od roku 2025 to bude povinný požadavek pro účast na regatách World Rowing Masters.

REGISTRACE ZDE

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > World Rowing spouští platformu pro masters veslaře. Licence pro světové regaty budou od 2025 povinné.

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352