Formát:
pdf
Velikost:
67kB

02.05. - 09:10  Zatímco adepti reprezentace měřili své síly v Račicích, zorganizovali trenéři pražských oddílů pro žáky a dorost soutěživý trénink v Praze na Vltavě, aby vynahradili svým svěřencům dosavadní odvolané závody. Punc opravdové regaty dodala této soutěži účast mládeže z Mělníka a Neratovic a předávání medailí vítězům. Na 1050m dlouhé trati mezi Barrandovským mostem a loděnicí VK Smíchov se během dopoledne uskutečnilo 14 jízd v devíti disciplínách. Nejlépe si vedli veslaři z Blesku, kteří zvítězili osmkrát (!), dvě vítězství získaly posádky Mělníka a Bohemians, jedno vítězství putuje do Neratovic a čtrnáctou sadu medailí získalo společenství ČVK Praha - Bohemians. Tyto dva oddíly rovněž dodaly největší počet organizátorů a pomocníků. Dík za zdárný průběh soutěže patří všem, kteří poskytli motorový člun, vysílačky, praporky a další nezbytnosti, svůj čas a schopnosti.V příloze jsou výsledky, drobný omyl není vyloučen, neboť se soutěžilo bez startovních čísel. Vladimír Burda mpř.ČVS