Veslaři Labské Akademie odveslovali první jarní kilometry na soustředění v chorvatském Medulinu

21.3.2023

Soustředění absolvovali pod vedením sportovního ředitele LAV Jaroslava Hellebranda ml. Do Chorvatska se vydal výběr z Ústeckého kraje složený z adeptů reprezentačního družstva juniorů, doplněný o naděje z řad dorostenců. Roudnici zastupovala veslařka Veronika Vachková, Litoměřice Miroslav Vokálek a Ondřej Záruba a Ústí and Labem Vítek Truhlář.

“Využili jsme možnosti spojit se s Bohemkou, která má se soustředěním v Chorvatsku dlouholeté zkušenosti. Bylo to pro nás výhodné ze dvou hlavních důvodů, zaprvé jsme nemuseli organizovat sami celou akci, což vede k účelnějšímu využití finančních prostředků a zadruhé jsme tím měli pro všechny závodníky dostatek kvalitních sparingpartnerů. Děkujeme klokanům, že jsme se mohli přidat. I přes občasnou nepřízeň počasí se nám dařilo velmi kvalitně trénovat a pracovat na sobě, nejen po sportovní stránce,” komentuje průběh soustředění Jaroslav Hellebrand ml.

“Za pár dnů nás čeká další soustředění, kterého se zúčastní širší výběr závodníků. Zázemí, možnosti, vybavení, to vše nabízí akademie na špičkové úrovni. Spolupracujeme nejen s českými trenéry, terapeuty ale i s lidmi ze zahraničí, odborníky z akademické sféry, sportovními osobnostmi a úspěšnými veslaři z ÚK,” doplňuje Jarda.

A my se těšíme na výkony svěřenců LAV. Přejeme vydařenou sezonu 2023!

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Veslaři Labské Akademie odveslovali první jarní kilometry na soustředění v chorvatském Medulinu

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352