Veslařské aktuality

10.9.2023 Čtyři české posádky zasáhnou do bojů poslední den mistrovství světa

V sobotu nám udělali velkou radost Radka Novotníková s Pavlínou Flamíkovou, které vyjaly druhé místo na OH v Paříži a Míra Vraštil s Jirkou Šimánkem, kteří dojeli na skvělém čtvrtém místě. celý článek

9.9.2023 „Lehkáči“ vybojovali na MS čtvrté místo

Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem dojeli ve finále mistrovství světa na skvělém čtvrtém místě. celý článek

9.9.2023 Radka s Pavlínou vybojovaly pro české barvy druhé místo na OH

Radka Novotníková a Pavlína Flamíková vybojovaly v Bělehradě na mistrovství světa celkové 11. místo a to jim zaručuje účast na OH v Paříži příští rok! celý článek

9.9.2023 V sobotu uvidíme v akci na mistrovství světa čtyři české lodě

Již v 9.37 pojede finále D dvojka bez kormidelníka Lukáš Helešic s Tomášem Šišmou.
V 10.40 nastoupí do finále C párovka mužů.
V 11.10 budou Radka Novotníková s Pavlínou Flamíkovou bojovat o olympiádu ve finále B. Kvalifikace je velmi blízko, holky musí dojet do 5. místa.
Sobotní program pro nás vyvrcholí ve 14.23. Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem již místo na olympijských hrách v Paříži mají, teď pojedou o medaile! celý článek

7.9.2023 Dvojskif mužů proklouzl do finále C

Ve čtvrtek odpoledne se v Bělehradě představilo ve svých semifinále 5 českých posádek. celý článek

7.9.2023 Miroslav Vraštil pojede na čtvrtou olympiádu

Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem postoupili ze druhého místa do finále A a zajistili si tak účast na OH v Paříži. celý článek

6.9.2023 Lehký dvojskif je v semifinále

Čtvrtfinále dvojskifů lehkých vah, do kterého nastoupili naši reprezentanti, byl strhující závod a Míra s Jirkou si vedli výborně. Z druhé pozice postoupili do semifinále A/B a budou bojovat o kvalifikaci na OH. Semifinále se jede ve čtvrtek v 10.35. celý článek

5.9.2023 Máme první loď v semifinále

Pavlína Flamíková s Radkou Novotníkovou zvládly svou opravku skvěle, dojely druhé a postoupily do semifinále A/B. To je čeká ve čtvrtek 7. září v 9.45. celý článek

5.9.2023 Další tři posádky postoupily v Bělehradě do čtvrtfinále

Všechny tři české posádky, které se v pondělí představily v opravných jízdách, postoupily do čtvrtfinále. Dvojskif Jan Cincibuch, Jakub Podrazil byl ve své opravce nejrychlejší, Lenka Lukšová a dvojka bez kormidelníka Lukáš Helešic, Tomáš Šišma postupují z druhého místa. Všechny čekají čtvrtfinálové boje ve středu. celý článek

4.9.2023 V Bělehradu čeká reprezentanty druhý soutěžní den

Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem dojeli včera ve své rozjížďce na třetím místě a postoupili do čtvrtfinále, které je čeká ve středu 6. září. celý článek